Тернопільська область, Кременецький район

Виставка картин приурочена Дню Незалежності України

Дата: 25.08.2022 16:29

Фото без опису

У Публічній бібліотеці виставка картин, яка приурочена Дню Незалежності України, діятиме до 5 вересня. Представлені 32 роботи у різних жанрах художниць Іванни Погонець та Катерини Склярук, представниць жіночого мистецького гурту «Палітра» (м. Кременець).
Відвідувачі мали змогу особисто познайомитись з талановитими шумчанками. Іванна Погонець – майстер пейзажного жанру живопису. Брала участь у міжнародних художніх пленерах та групових виставках. Викладачка у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка.
Катерина Склярук також має досвід персональних та групових виставок. Надає перевагу акварельному та олійному живопису, захоплюється графікою.
Присутність авторів картин, їхня презентація робіт, ознайомлення з мистецьким досвідом – дали можливість поглянути на роботи з іншої, творчої, сторони.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису