Таборова зустріч «Антонівці. Нескорені-2022»

Дата: 15.08.2022 16:29

Чотири дні тривала таборова зустріч «Антонівці. Нескорені-2022», яку організувала ГО «Пласт» – найбільша та найстаріша українська скаутська організація. Захід був присвячений 80 річниці утворення УПА та сучасним Героям нашої держави. Понад 100 учасників з різних громад Тернопільщини проживали у наметовому містечку на території музею під відкритим небом «Штаб УПА Волинь-Південь» у с. Антонівці.

У п’ятницю, у день відкриття табору, до пластунів завітав секретар міської ради Сергій Габор. Подякував організаторам та відзначив, що у надскладний час для України такі заходи є важливими, оскільки вони сприяють формуванню патріотизму та любові до Батьківщини.

Міська рада також долучилася до організації табору: надали продукти харчування та польову кухню для приготування їжі.

Незважаючи на мінливість погоди, для скаутів була представлена насичена програма: квести, піші мандрівки, гутірки, майстерки та військовий вишкіл. На зустріч з пластунами завітав архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, який поспілкувався із учасниками, надав відповіді на листи таборової пошти «Питання духівнику». Цьогоріч проблеми, які цікавили пластунів змінилися, багато з них стосувалися повномасштабної війни та її наслідків.