Благодійний турнір з риболовлі у с. Тилявка

Дата: 12.08.2022 10:06

У с. Тилявка пройшов благодійний турнір з риболовлі на підтримку ЗСУ, під час якого вдалося зібрати 25732 гривні. Спонсором заходу виступив кооператив «Рибальський рай» та ПП Микола Пасєка.

З 7 до 14 години 48 рибалок з різних населених пунктів змагалися за найбільший улов. Наприкінці турніру відбулося підсумкове зважування, за результатами якого було визначено переможців. Перше місце та титул «Супер рибак» здобув Володимир Бойчук; друге – Владислав Кухарук; третє – Костянтин Пасєка.

Окрім турніру активісти організували приготування страв польової кухні: понад 50 літрів рибної юшки, 30 кг шашлику та 25 кг смаженої картоплі. Також діяв міні ярмарок, де можна було придбати випічку та вироби ручної роботи місцевих майстринь.