Відкриття Чемпіонату Кременецького району з футболу

Дата: 14.08.2022 19:59

Сьогодні пройшли перші матчі Чемпіонату Кременецького району з футболу. У Кременецько-Шумській територіальній лізі беруть участь 12 команд, які змагатимуться протягом 3 місяців.

На стадіоні с. Обич відбулася зустріч ФК «Агроюніт Захід» та «Нива» (с. Кімната). Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії росії.

Заступник міського голови Олександр Макаревич привітав учасників із відкриттям Чемпіонату. Також висловив вдячність місцевим активістам та особисто керівництву ТОВ «Агроюніт Захід» за встановлення 2 переносних трибун. Вони були придбані наприкінці минулого року за кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіонів за сприяння народного депутата Миколи Люшняка.

Перемогу у матчі здобула ФК «Агроюніт Захід» з рахунком 3:0. Висловлюємо вдячність Асоціації футболу Кременецького району за організацію чемпіонату, а нашим захисникам за можливість грати на своїй землі.