Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 02.08.2022 12:42

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

02 серпня 2022 року в приміщенні малого залу Шумської міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 0,0423 га (кадастровий номер: 6125810100:01:002:0085), місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Волинська.

У конкурсі взяли участь три учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель: ФО-П Мацьків Ольга Геннадіївна, ФО-П Вірковська Олена Володимирівна та ТОВ « БІНОМ-ГРУП».

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності: земельна ділянка площею 0,0423 га (кадастровий номер - 6125810100:01:002:0085), місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Волинська було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.