Виставка картин «Пензлем і серцем намалюємо світ»

Дата: 21.07.2022 14:10

У Публічній бібліотеці діє виставка картин «Пензлем і серцем намалюємо світ» художників-аматорів нашої громади: Анни Драчук, Богдани Капіци, Катерини Дідук, Мар’яни Попенко, Надії Коваль, Сабріни Левченко та Яни Єзерської. Представлені понад 60 робіт, які виконані у різних жанрах.

Сьогодні відвідувачі мали змогу особисто познайомитись з молодими художницями: Мар’яною та Яною. Присутність авторів картин, їхня презентація робіт, позитивні відгуки присутніх – дали можливість поглянути на роботи з іншої, творчої, сторони.

Виставка ще діятиме до кінця липня, вхід вільний. Рекомендуємо жителям та гостям громади оглянути експозицію. Роботи аматорів можуть здивувати своєю глибиною, духовною та творчою зрілістю.