Благодійний захід на підтримку захисників України

Дата: 17.07.2022 20:58

На стадіоні у с. Сураж пройшов благодійний захід на підтримку захисників України. Ініціативу щодо проведення висловила волонтерська група при Суразькому НВК, яка з перших днів війни активно працює на своєму «фронті».

Протягом дня діяв ярмарок від місцевих активістів з виробами ручної роботи та смаколиками, також були встановлені фотозони. Гості села приготували на вогні запашний бограч для відвідувачів заходу.

Незважаючи на мінливу погоду, діти із захопленням розважалися на атракціонах, спускалися на надувних гірках та стрибали на батутах.

Староста села Олександр Михальчук наголосив, що дозвілля організували насамперед для дітей, їм необхідні позитивні емоції. Війна змінила дитинство маленьких українців, їхнє дозвілля та спілкування. Більшість отримали досвід віддаленого навчання, дистанційної дружби та нових правил і заборон.

Протягом благодійного заходу вдалося зібрати 30 тис. гривень, які будуть спрямовані для підтримки односельчан, що захищають Україну.