Тернопільська область, Кременецький район

152 одинадцятикласники завершили навчання у закладах освіти громади

Дата: 05.07.2022 16:31

Фото без опису

Одинадцятикласникам Шумської громади урочисто вручили свідоцтва про повну загальну освіту у рідних навчальних закладах. Війна внесла свої корективи в життя випускників, зруйнувала абсолютно всі плани та зробила небезпечним традиційне святкування у центральній частині міста.

Цьогоріч 152 одинадцятикласники завершили навчання у закладах освіти громади. 25 випускників отримали медалі: 15 золотих та 10 срібних. Також багато школярів отримали нагороди та грамоти за перемогу у предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

Міський голова Вадим Боярський висловлює вдячність вчителям за їхню працю, що змогли організувати навчання у таких непростих умовах. Вітає випускників з новим важливим життєвим етапом та бажає здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та світлого майбутнього під мирним небом України.

Фото без описуФото без опису

Фото без опису