Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади

Дата: 01.07.2022 15:01

Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади за період 27 червня-01 липня:

- Направили 3 вантажі на східні області України для підтримки військових і цивільного населення: продукти харчування довготривалого зберігання, домашні тушонки та засоби гігієни.

- Передано для 25 захисників продовольчі товари, одяг та речі першої необхідності.

- Долучилися до формування гуманітарних вантажів для 5 військових частин.

- Надано для 84 сімей, які вимушено залишили власні домівки, дитячі товари, іграшки, засоби гігієни, крупи, макаронні вироби, варення та консервовані продукти.

- БФ "Stabilization Support Services" передав 123 набори із ліками для закладів охорони здоров’я громади та понад 100 гігієнічних наборів для внутрішньо переміщених осіб.