День Конституції України

Дата: 28.06.2022 14:00

Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Основного Закону України – Конституції. Цьогоріч наша держава відзначає в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії.

Школа мистецтв спільно із Публічною бібліотекою презентували патріотичну програму «Ми – це Україна». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув, захищаючи Батьківщину. Присутні мали можливість ознайомитися із книжковою виставкою «Конституція України – фундамент нашого суверенітету».

Міський голова Вадим Боярський відзначив, що українці сьогодні виборюють основне конституційне право – жити. Жити щасливо, вільно та цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній державі. Всім нам разом необхідно єднати зусилля, щоб підтримати наших захисників та звільнити від загарбників територію України.