День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 09:00

22 червня відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про захисників та захисниць, які звільнили нашу землю від ворога та здобули перемогу в цій жахливій війні.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів та дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Перемогу.

Сьогодні сини та доньки українського народу знову зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Цього скорботного дня схилимо голови у хвилину мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих українців, невинних жертв, чиє життя забрала війна.