День медичного працівника

Дата: 17.06.2022 14:31

Щорічно, у третю неділю червня відзначають день медичного працівника. У період війни та поширення коронавірусної хвороби українці оцінили надважливість людей, які щоденно рятують чужі життя, часто ризикуючи власним.

Міський голова Вадим Боярський завітав у заклади охорони здоров’я громади з вітаннями та подяками. Побажав медикам сили та терпіння у їх нелегкій справі. Висловив щиру вдячність за недоспані ночі, врятовані життя та вірність обраній справі. Відмітив, що медична галузь в громаді потужно розвивається.

Від імені жителів громади висловлюємо глибоку повагу за невтомну щоденну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям!