Мультидисциплінарна мобільна команда

Дата: 07.06.2022 10:13

Мультидисциплінарна мобільна команда Шумської громади та прилеглих територій: +38 096 014 17 63, +38 066 756 26 37.

Яку реальну допомогу отримають всі, хто звернувся до такої мобільної бригади?

Перш за все – це екстрена перша психологічна допомога та психосоціальна підтримка, фахова юридична консультація, а також онлайн консультація фахового лікаря.

Окрім допомоги он-лайн, мобільні бригади виїжджають до залізничних та авто вокзалів, пунктів пропуску через державний кордон, евакуаційних центрів, притулків та надають гуманітарні набори постраждалим

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», організований міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров`я» у співпраці та фінансовій підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Головним управлінням національної соціальної сервісної служби в Тернопільській області.