Відновлення роботи дитячого садка

Дата: 31.05.2022 14:05

Дитячий садок у Шумську прийматиме дошкільнят з 6 червня. Таке рішення розглянули на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради.

На період воєнного часу внесено зміни у графік роботи закладу: прийом дошкільнят здійснюватиметься з 07:30; перебування у закладі до 15:30 год. Для вихованців буде забезпечено 3-разове харчування. Просимо звернути увагу, що дітей у садочку вкладати спати не будуть, щоб у разі оголошення повітряної тривоги не створювати для дошкільнят стресових ситуацій.

Обмежень у реєстрації дітей для відвідування дошкільного закладу немає. Станом на 31 травня близько 80 батьків висловили бажання, щоб їхні малюки відвідували садочок.