Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади

Дата: 23.05.2022 12:31

Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади за період 18-23 травня:

- Отримали допомогу від друзів та благодійників з Польщі: одяг, взуття, дитяче харчування, памперси, іграшки, продовольчі товари та інші необхідні речі. Також одержали від жителів сіл нашої громади овочі, консервації та тушонки.

- Направили гуманітарні вантажі у Донецьку, Київську та Харківську області для підтримки військових і цивільного населення.

- Надано продуктові набори та речі першої необхідності для 18 сімей бійців, які звернулися за допомогою.

- Надіслано посилки через офіційну службу доставки та особисто надано для більше 100 захисників: спальні мішки, каремати, термоси, ліхтарики, одяг, продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни.

- 54 внутрішньо переміщені сім’ї, які проживають на території громади, отримали гуманітарну допомогу.

Дякуємо усім за невтомну працю. Нехай Ваші добрі справи вертаються до Вас сторицею!