Благодійний концерт класичної музики

Дата: 22.05.2022 18:36

У Шумській школі мистецтв пройшов благодійний концерт класичної музики, під час якого зібрали кошти (8500 грн) для захисників та захисниць з нашої громади, які обороняють територію України. Концерт розпочався із виступу Назарія та Ксенії, студентів Академії мистецтв ім. П. Чубинського, які прибули із Гостомеля.

Основна увага під час заходу була прикута до запрошеної скрипальки із Києва, лауреатки міжнародних конкурсів Катерини Бойчук. Музикантка успішно виступає у багатьох залах України, Західної Європи та Північної Америки. Під час концерту скрипалька виконувала відомі твори зарубіжних та сучасних українських композиторів. Музичний супровід здійснювали викладачки Шумської школи мистецтв, піаністки Оксана Ніколюк та Мар’яна Любарева. Ведучою концерту та однією з організаторів була музикознавиця Олеся Найдюк.

Міський голова Вадим Боярський висловив вдячність присутнім та організаторам заходу, жителям громади, що кожен намагається долучитися до спільної справи – наближення Перемоги для України.