Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади

Дата: 17.05.2022 17:28

Звіт про роботу гуманітарного штабу Шумської громади за період 07-17 травня:

- Отримали допомогу з Польщі (продовольчі товари, медикаменти, турнікети, засоби гігієни, одяг та інші необхідні речі).

- Направили гуманітарні вантажі у Дніпропетровську, Запорізьку, Київську, Миколаївську та Чернігівську області для підтримки військових і цивільного населення.

- За сприяння координатора Програми DOBRE відправлено допомогу у громаду Дніпропетровської області, яка зазнає обстрілів із систем залпового вогню.

- За кошти благодійників закуплено військове літнє взуття для захисників з Шумщини.

- Надіслано 10 адресних посилок для бійців через офіційну службу доставки.

- Надано понад 80 захисникам або членам їх родин необхідні речі (спальні мішки, каремати, термоси, ліхтарики, одяг, продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни).

- 87 внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території громади, отримали гуманітарну допомогу.

Щиро дякуємо небайдужим мешканцям громади, друзям з-за кордоном, особисто благодійниці Жанні Шишковській та усім, хто своєю невтомною працею наближає Україну до перемоги.