День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2022 07:46

Щорічно у третю неділю травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій.
Сьогодні ми згадуємо про скалічені долі сотні тисяч українців, які були не згідні з насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, про ті страшні злочини проти людства, які були вчинені комуністичним режимом в таборах, на засланні, у в’язницях.
І знову ж нащадки тих же катів вчиняють терор та геноцид проти українського народу, страшні злочини проти українських дітей, жінок, людей похилого віку. Війною хочуть знищити нашу державність та незалежність.
Проте ми вистоїмо, з вірою у Бога і Збройні Сили України переможемо! Ми відстоємо своє право на вільний демократичний європейський вибір і здобудемо перемогу, адже світло завжди перемагає темряву, а добро долає зло.
Слава Ісусу Христу! Слава ЗСУ! Слава Україні!