День матері

Дата: 09.05.2022 10:19

Для нашої держави День матері цього року особливий, оскільки серце всіх українок вистраждане і болить не лише за рідних дітей. За кожним воїном стоїть сильна і тендітна жінка – мама, яка незважаючи на тривогу та небезпеку підтримує вибір свого сина або дочки захищати майбутнє для нашої країни і оберігає своїми молитвами.
Спільно із головою молодіжної ради Христиною Мельничук завітали у с. Велика Іловиця до Галини Грищук, матері загиблого Героя Сергія Грищука.
Також, через родину, передали вітання з Днем матері для мами загиблого Героя Івана Аніна – Світлани.
Висловили вдячність за величезну силу духу, стійкість і патріотизм, а також за синів, які стали гордістю нашої громади та України.
Низько вклоняємося перед Вами за те, що виховали справжніх патріотів України.