"День благодійності" у Шумській громаді

Дата: 06.05.2022 17:16

У Шумській громаді пройшов "День благодійності", який був організований молодіжною радою (голова Христина Мельничук).

На площі у центрі Шумська понад годину звучали українські патріотичні пісні у виконанні творчої молоді. Також був організований ярмарок, на якому активісти та місцеві майстрині продавали різноманітні аксесуари у синьо-жовтих тонах, смаколики та вироби ручної роботи.

Під час мистецької акції було зібрано майже 27,5 тисяч гривень, за які буде придбано військову амуніцію для жителів нашої громади, які захищають Україну.

Висловлюємо щиру вдячність молоді за проявлену ініціативу, а також усім активістам та благодійникам. Своїм прикладом ви показали, що кожен повинен робити усе можливе у своїх силах для наближення перемоги для нашої держави.