Тернопільська область, Кременецький район

Проханням своєчасно проводити благоустрій території

Дата: 04.05.2022 16:34

Шановні жителі Шумського краю!

Звертаємося до усіх громадян, підприємств та організацій з проханням своєчасно проводити благоустрій прилеглої до вашого житла або закладу території, здійснювати викошування трави та впорядкування клумб.
  У разі необхідності утилізації сміття звертайтеся у КП «Шумськкомунсервіс» або телефонуйте за номером 0355821660.
  Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни зобов’язані дотримуватися правил щодо утримання об’єктів благоустрою, що перебувають у власності або користуванні:
- забезпечувати належний стан об’єктів та прилеглих до них територій;
- не порушувати права та законні інтереси інших суб’єктів благоустрою населених пунктів;
- регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву висотою більше 10 см, проводити боротьбу зі знищення карантинних рослин, сміття необхідно прибирати в день проведення робіт;
- не допускати складування будівельних матеріалів, побутових відходів, зрізаного гілля поза власною земельною ділянкою.
  До порушників будуть застосовуватись штрафні санкції!
  Чистота та порядок в громаді залежать від кожного із нас!