Житель громади у Десантно-штурмових військах ЗСУ

Дата: 16.02.2022 16:02

Обираючи професію, майбутні студенти часто думають, чи буде отримана спеціальність актуальною в майбутньому. Поряд з професіями-одноденками, які стають модними на декілька років, існують спеціальності, які будуть існувати постійно. Сучасний світ наполегливо диктує нам нові стандарти існування, ключовим серед них виступає безпека.

Знайомтеся: на фото 22-річний житель нашої Шумської громади Куліш Михайло Іванович, старший солдат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, мешканець с. Сошище. Навчався юнак у Рівненській медичній академії та працював медичним братом у відділенні реанімації Рівненської міської лікарні.

З вересня 2021 року був призваний на строкову військову службу, проходить її у 199-ому навчальному центрі ВДВ. Це єдиний в Україні навчальний центр, який призначений для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу для військових частин та підрозділів десантно-штурмових військ.