Мітинг-реквієм «Чужа війна»

Дата: 15.02.2022 12:19

У міському парку біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям відбувся мітинг-реквієм «Чужа війна», приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого ми віддаємо шану військовим, які з честю та гідністю виконували свій обов’язок, беручи участь у бойових діях у різних країнах. Шумщина також має кого пам’ятати і ким пишатись. Двоє наших земляків – Василь Жуковський та Віктор Матевощук – віддали своє життя у чужій війні.

Міський голова Вадим Боярський у своєму виступі висловив надію, що у разі потреби воїни-афганці зможуть знову показати приклад для всіх українців і спільно стати на захист нашої держави.

Усіх, хто не повернувся до рідних домівок з афганської війни, вшанували хвилиною мовчання та відслужили панахиду. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку.