Фотовиставка «Не мовчи – зупини»

Дата: 14.02.2022 12:46

14 лютого в приміщенні адмінбудинку міської ради відбулося відкриття фотовиставки «Не мовчи – зупини» у рамках програми «Active Citizens» за підтримки British Council. Проєкт спрямований на інформування жителів громади щодо способів і засобів запобігання та протидії домашньому насильству. Виставка буде мандрівною, охопить частину навчальних закладів, адмінустанов та бібліотек громади.

Міський голова Вадим Боярський висловив слова вдячності організаторам виставки – Публічній бібліотеці та КУ «Центр надання соціальних послуг». Наголосив, що тема є актуальною, оскільки віднедавна у громаді функціонує Консультативна служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59; (адмінбудинок, каб. 122-123).

У будь-якого насильства немає виправдання: б’є – не значить, що любить. Б’є – значить стаття про домашнє насильство!