19 (позачергова) сесія міської ради

Дата: 14.02.2022 16:00

До уваги депутатів міської ради!

15 лютого 2022 року (ВІВТОРОК) о 11:00 год відбудеться засідання 19 (позачергової) сесії Шумської міської ради VIII скликання за адресою: вулиця Івана Франка, 30, місто Шумськ.

Запланована сесія на четвер відміняється та скасовуються засідання постійних комісій!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звернення депутатів Шумської міської ради Тернопільської області до жителів міста.

2. Про затвердження програми сприяння територіальній обороні на території Шумської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

3. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природнього середовища Шумської міської ради на 2021-2023 роки.

4. Про передачу міжбюджетних трансфертів на 2022 рік між Тернопільською обласною радою та Шумською міською радою.

5. Про затвердження договору № 1 про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів між сільським та міським бюджетами на 2022 рік.

6. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2022 рік.