Нарада з представниками Держпродспоживслужби

Дата: 09.02.2022 16:47

Відбулася нарада міського голови Вадима Боярського з представниками Шумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та КП «Шумськкомунсервіс», на якій обговорили стан питного водопостачання для населення.

На території громади знаходяться об’єкти централізованого водопостачання, частина з них юридично зареєстровані як суб’єкти господарювання. Також існують джерела децентралізованого водопостачання (громадські криниці), які перебувають поза увагою та контролем з боку органу місцевого самоврядування.

У ході засідання вирішили створити комісію для здійснення спільних з представниками Держпродспоживслужби обстежень усіх об’єктів, визначення їх технічного стану, облаштування та утримання зон санітарної охорони джерел та споруд.