КП «Шумськкомунсервіс» просить споживачів своєчасно оплачувати послуги

Дата: 09.02.2022 15:36

Стабільність роботи КП «Шумськкомунсервіс» знаходиться у прямій залежності від вчасної оплати споживачами за отримані послуги з водопостачання, вивозу сміття. На даний час значна частина абонентів мають заборгованість щодо підприємства.

Оплатити послуги можна за декілька секунд, навіть не виходячи з власного будинку за допомогою інтернет-банкінгу (Приват24, Ощад24/7). Також у будь-якому терміналі або ж особисто в КП «Шумськкомунсервіс» за адресою: м. Шумськ, вул. Б. Хмельницького, 10.

Якщо абонент, з певних причин, тривалий час не проживає у будинку чи квартирі, то потрібно надати офіційне підтвердження, щоб за цей період оплату не нараховували.

Значне погіршення оплати населення міста за спожиті послуги, на фоні зростання вартості матеріалів, робить виконання запланованих ремонтних робіт неможливим.