Візит представників Global Communities та Програми DOBRE

Дата: 31.01.2022 18:00

У Шумській громаді з ознайомчим візитом побували представники міжнародної некомерційної організації Global Communities Джером Сігамані та Нік Спраут, а також представники Програми DOBRE Дмитро Коваль, Ілля Лісогор та Олег Процик. Метою візиту було ознайомлення з результатами діяльності Програми в цільових громадах, підсумки реалізації проєктів у різних сферах та їх вплив на розвиток території.

Зустріч та знайомство розпочалася у кабінеті міського голови Вадима Боярського. Після того гості громади мали змогу у форматі презентації ознайомитися з частиною реалізованих проєктів у рамках співпраці з DOBRE. Відвідали декілька об’єктів на території м. Шумськ: зал засідань, Центр надання адміністративних послуг, контейнерний майданчик для сортування твердих побутових відходів, спортивний майданчик поблизу Шумського НВК, ігровий майданчик дитячого ясла-садка «Сонечко» та кабінет УЗД у міській лікарні.