Конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора ЦНАПу

Дата: 28.01.2022 12:30

про проведення конкурсу на зайняття посади

Оголошується конкурс на зайняття посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6, копію трудової книжки, автобіографію; копію сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Вимоги до претендента:

- громадянство України та вільне володіння державною мовою;

- вища освіта за рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра відповідного професійного спрямування;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління – не менше 3-х років;

- знання законодавства відповідного спрямування.

Термін подання документів: документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: 47101 м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310.

Для довідок: тел. 2 11 83, е- mail: shumska.gromada@gmail.com.