Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності

Дата: 28.01.2022 12:00

Фото без описуІнформація про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності

25 січня 2022 року в приміщенні малого залу Шумської міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності: частини приміщення комунального закладу «Суразький будинок культури» площею 39,6 кв. м, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, село Сураж, вулиця Рудка, 1.
У конкурсі взяли два учасники: Приватне підприємство «Експерт-центр» та фізична особа-підприємець Білоус Оксана Іванівна.
 Переможцем конкурсу було обрано: Приватне підприємство «Експерт-центр».