Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 24.01.2022 19:21

24 січня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради. Згідно інформації Державної установи «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» протягом січня 2022 року зареєстровано 124 випадки захворювань, з них 25 дітей шкільного віку.

Члени комісії проаналізували стан епідемічної ситуації в громаді та прийняли рішення:

- для навчальних закладів: перехід на дистанційну форму навчання у випадку 50% захворюваності учнів класу. Рішення про онлайн-начання буде прийматися не для цілого закладу, а для окремих класів;

- збільшення ліжкомісць з 120 до 150 для обслуговування хворих на ковід у Шумській міській лікарні;

- відновлення інформування населення про епідситуацію за допомогою ЗМІ та на офіційному сайті громади.

Нагадуємо про можливість вакцинації від COVID-19. Бажаючі можуть звернутися до свого сімейного лікаря.