90-літні ювіляри Шумської громади

Дата: 17.01.2022 17:00

У Різдвяні свята, 7 січня, свій 90-літній ювілей відзначив житель с. Жолобки Степан Андрійович Моторний, який був за молоду відомий не лише у Жолобках, а й усьому Шумському районі, адже жодне святкове дійство не проходило без його гучних пісень.

З вітальними словами, квітами та подарунками завітали до ювіляра міський голова Вадим Боярський, заступник директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Петро Фаб'янчук та діловод Надія Фаб'янчук. Побажали ювіляру щастя, міцного здоров'я, любові й поваги від рідних.

Також 12 січня, свій 90-то річний ювілей відзначила жителька с. Мирове Анастасія Кіндратівна Кріманська.

Міська рада щиро вітає ювілярів з поважною датою, бажає, щоб кожен новий день був наповнений теплом людських відносин та мирним небом над головою.