Відбудеться засідання 18 сесії міської ради VIII скликання

Дата: 18.01.2022 00:09

25 січня 2022 року (вівторок) о 10:00 год відбудеться засідання 18 сесії Шумської міської ради VIII скликання за адресою: вулиця Івана Франка, 30, місто Шумськ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження штатного розпису КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради на 2022 рік.
  2. Про затвердження Програми придбання житла багатодітним сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги і підтримки на 2022 рік.
  3. Про затвердження Програми приватизації комунального майна Шумської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Шумської міської ради та її виконавчих органів.
  5. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шумської ОТГ на 2019-2022 роки».
  6. Про надання дозволу на закупівлю техніки Шумському КСЛМП «Волинь».
  7. Про встановлення на 2022 рік розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів підприємств, установ, організацій комунальної власності Шумської міської ради.
  8. Про впорядкування умов оплати праці директора КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».
  9. Про впорядкування умов оплати праці директора КНП Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  10. Про передачу міжбюджетних трансфертів між Шумською міською радою та Тернопільською обласною радою.
  11. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2022 рік.
  12. Про внесення змін у положення відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства.
  13. Про делегування управлінню капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації функцій замовника робіт.
  14. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Цеценівка Кременецького району Тернопільської області.
  15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Тетильківці Кременецького району Тернопільської області.
  16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Сураж Кременецького району Тернопільської області.
  17. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сесії міської ради від 16 грудня 2021 року № 3244 «Про безоплатну передачу відділу соціального захисту населення Шумської міської ради інших необоротних матеріальних активів».
  18. Про затвердження розпоряджень міського голови.
  19. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.
  20. Різне.