Свято коляди «Радій і співай для Христа!»

Дата: 14.01.2022 17:28

14 січня у будинку культури відбулося свято коляди «Радій і співай для Христа!». У культурно-мистецькому заході взяли участь близько 20 колективів організацій, будинків культури, сільських клубів, закладів освіти, церковні хори та молодь громади.

Захід розпочався із різдвяних привітань від представники різних християнських конфесій Шумської громади. Лунали українські автентичні різдвяні пісні, що дивували сучасною обробкою, сучасні та маловідомі колядки у супроводі музичних інструментів. Звучали піснеспіви, в яких прославляли народження Христа та учасники віншували один одному щастя, мир та радість.

Міський голова Вадим Боярський виступив із вітальним словом. Висловив вдячність раді церков за ініціювання проведення свята коляди та усім творчим колективам за збереження народних традицій і звичаїв українського народу. Вручив подяки за участь у культурно-мистецькому заході.