Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 05.01.2022 16:00

про проведення конкурсу на зайняття посади

Оголошується конкурс на зайняття посади завідувач сектору цивільного захисту населення відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Шумської міської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

- стаж роботи на службі в ОМС, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше двох років;

- знання законодавства відповідного спрямування.

Термін подання документів: документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: 47101, м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310.

Для довідок:  тел. 2 11 83, е- mail: shumska.gromada@gmail.com.