Нагородження обдарованих дітей Шумської громади

Дата: 30.12.2021 18:00

У центрі позашкільної роботи відбулося нагородження обдарованих дітей Шумської громади, переможців всеукраїнських олімпіад, обласних конкурсів та змагань. Ведучою заходу «За крок до успіху» виступила Наталія Фаюра.

Також на святкову зустріч завітали успішні випускники попередніх років: Григорій Мельничук, Марія Янчишина, Святослав Григоренко, Олександра Горбатюк. Захід пройшов у форматі інтерв’ю між колишніми випускниками та міським головою Вадимом Боярським і начальником управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Аллою Ніколаєвою. Молодь поділилася своїми ідеями та планами на майбутнє.

Марія Янчишина привітала присутніх піснею про батьків «На Різдво до мами», яку супроводжувала грою на бандурі. Для учнів був проведений майстер-клас з виготовлення різдвяних листівок для одиноких людей Шумської громади.