Діяльність ЦНАПу Шумської міської ради

Дата: 22.12.2021 12:00

Протягом 2021 року Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради надав понад 16 тис. адміністративних послуг (з них переважають послуги міської ради, Державної міграційної служби, Держгеокадастру, комплексної послуги «єМалятко»).

З 01 квітня 2021 року ЦНАП проводить реєстрацію місця проживання особи за допомогою автоматизованої системи «Реєстр територіальної громади».

Наприкінці року розширено перелік послуг, які надаються адміністраторами ЦНАПу. Підписано Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області, відповідно у подальшому надаватимуть послуги: прийняття заяв про державну реєстрацію потужностей операторів ринку; видача документів за результатами їх розгляду; внесення змін до відомостей Державного реєстру. Також Центр отримав доступ до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.