«Кубок міського голови» з футзалу

Дата: 19.12.2021 15:00

У Шумській громаді 19 грудня відбувся «Кубок міського голови» з футзалу, у якому були представлені 4 команди.

Відкрив спортивний захід очільник громади Вадим Боярський, який звернувся до присутніх з вітальним словом. Танцювальний колектив «Тополина» привітав учасників змагань своїм запальним виступом.

У номінації «кращий гравець» відзначено Валерія Гасса (з команди Лановецької громади), у номінації на кращого воротаря перемогу отримав Валерій Панасюк (Кременецька команда).

Додатковою нагородою стало відзначення найактивнішого вболівальника, як заохочення від приватного підприємця, спонсора турніру.

Власником кубка стала команда Великодедеркальської громади, друге місце – Кременця, третє – Лановець. Нагороди учасникам вручив Вадим Боярський, який подякував командам за прекрасні емоції, а вболівальникам за активність.