Урочисте відкриття головної ялинки міста

Дата: 19.12.2021 18:00

У Шумську засвітили головну ялинку міста. Цього року урочисте відкриття відбулося ввечері 19 грудня. Новорічне дерево висотою 12 метрів, яке для громади подарували жителька с. Сураж Марія Винагородська, встановлене на Площі Героїв Майдану.

На святковий захід зібралася малеча зі всієї громади, яка з радістю та веселим настроєм сприймала всі святкові дійства, що відбувались з цієї нагоди. Розважальна програма проходила за участю «святого Миколая». Присутніх дітей вгощали солодощами, домашньою випічкою та запашним чаєм.

Міський голова Вадим Боярський засвітив новорічну ялинку, яка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки. Проте, не лише ялинка понад місяць буде прикрашати головну площу міста, а й поруч встановлені об’ємні світлові фігури та ілюмінації.