Святковий захід для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 17.12.2021 18:00

Святковий захід для дітей з особливими освітніми потребами організували працівники КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та Шумської школи мистецтв.

Протягом 2 тижнів напередодні тривала акція «Святий Миколай живе в кожному з нас». До благодійності долучилися жителі громади, Києва та із закордону. Вони реалізували мрії вихованців Центру, які були написані у 42 конвертах. Під час заходу «святий Миколай» вручив дітям подарунки від доброчинців.

З щирими побажаннями звернулися до вихованців центру та їх батьків міський голова Вадим Боярський та начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва.

Шумська громада долучається до усіх вітань та бажає дітям щасливого, барвистого та здорового дитинства, а їх батькам віри, впевненості та бути прикладом мудрості для інших поколінь.