Відбулася XVII сесія Шумської міської ради

Дата: 16.12.2021 14:00

16 грудня 2021 року відбулася XVІІ сесія Шумської міської ради під головуванням міського голови Вадима Боярського.

Депутати затвердили бюджет Шумської міської територіальної громади на 2022 рік (з очікуваними доходами у сумі 203,48 млн грн). Присутніх проінформували про заходи та проєкти, які будуть реалізовуватися у наступному році. Також внесли зміни до бюджету на 2021 рік.

У ході засідання затвердили ряд Програм та Положень щодо різних сфер діяльності: освіти, культури, медицини, соціального захисту та соціально-економічного розвитку громади. Затвердили перелік пільгових категорій дошкільнят та учнів громади, які будуть забезпечені безкоштовним харчуванням у 2022 році.

Депутати затвердили структуру, загальну чисельність та штатний розпис апарату міської ради та її виконавчих органів на 2022 рік. Підтримали рішення про юридичне оформлення діяльності Молодіжної ради.

У ході сесії затвердили умови продажу нежитлового приміщення інфекційного відділення у м. Шумськ. Найбільше рішень розглянуто щодо врегулювання земельних відносин та містобудівної діяльності.