Завершальний етап акції «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2021 08:49

Завершальний етап акції «16 днів проти насильства»

На завершальному етапі акції «16 днів проти насильства», відбулася зустріч з батьками вихователями, прийомними батьками та вихованцями прийомних сімей і вихованцями дитячого будинку сімейного типу. У заході прийняли участь керівник відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Наталія Ставнійчук та фахівець із соціальної роботи  Світлана Стихальська, головний спеціаліст служби у справах дітей Шумської міської ради Валентина Гаврилюк, заступник начальника сектору превенції відділення поліції №1 (м. Шумськ) Кременецького відділу поліції ГУНПУ в Тернопільській області, капітан поліції Василь Соловко, головний юрист відділу «Шумське бюро правової допомоги» Кременецького МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Щепановська, начальник відділу активної підтримки безробітних Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Леся Король.

Зустріч відбулася у форматі: «Запитання – відповіді» для батьків, де обговорювались проблеми домашнього насильства; жорстокого поводження з дітьми; булінгу; питання правової допомоги в Україні, захисту прав дітей.  У цікавій ігровій формі діти ознайомилися про світ професій та самопізнання. Насильство – це злочин, від якого страждають найрідніші люди.

Підсумовуючи співпрацю установ, залучених до проведення Акції, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Світлана Скибіцька акцентувала увагу на тому, що саме спільні та злагоджені дії суб’єктів соціальної роботи, які захищають права та інтереси дітей можуть запобігти виникненню складних життєвих обставин та випадкам домашнього насильства в сім’ї.