Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:00

Фото без описуЗ професійним святом Вас, шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани!

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність Вам за сумлінну та самовіддану працю, за професіоналізм, компетентність та відповідальність у розбудові нашої громади. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування й надалі залишатимуться мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у розвиток громади. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного із нас.
Бажаю усім, хто працював та працює на благо громади, нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишають Вас. Нехай професійний досвід, компетентність, розуміння своєї справи будуть Вашими постійними порадниками в усіх добрих починаннях на благо громади та держави!

міський голова Вадим Боярський