Представлення організації надання соціальних послуг у Шумській громаді

Дата: 01.12.2021 19:55

У рамках проєкту Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» під час дводенного регіонального семінару-тренінгу «Сучасні підходи адміністрування у сфері соціального захисту на рівні територіальної громади» міський голова Вадим Боярський презентував організацію надання соціальних послуг у Шумській громаді, як одну з кращих за організацією роботи у 2021 році.

Так, громадою надавалися послуги за допомогою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» відділом соціального захисту населення міської ради, через ЦНАП та 12 старостинських округів. Станом на 01 листопада оброблено електронною системою 1760 електронних справ одержувачів допомог, пільг та субсидій.

Як наслідок громадянам, які подавали свої документи для призначення допомог на старостинських округах, не потрібно було їхати в м.Шумськ для отримання послуги.