Жалобні заходи приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодоморів.

Дата: 27.11.2021 17:35

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодоморів.

Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Ми ніколи не повинні забувати про ті страшні події, які без сумніву, є трагедією в українській історії.

Сьогодні, 27 листопада біля пам’ятного знаку «Тисячам жителів Шумщини – жертвам тоталітарних режимів» відбувся мітинг-реквієм «Несе в скорботі мати Україна в голодній смерті всім полеглим хліб». Міський голова Вадим Боярський закликав усіх присутніх пам’ятати ці гіркі моменти історії нашого народу та гідно вшановувати пам’ять померлих від голоду.

Учасники заходу вшанували пам’ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу хвилиною мовчання, а священнослужителі відправили поминальну панахиду.