Засідання сесії Шумської міської ради

Дата: 30.11.2021 16:55

07 грудня 2021 року (вівторок) о 11:00 год  відбудеться  засідання шістнадцятої позачергової сесії Шумської міської ради VIII скликання за адресою: вулиця Українська, будинок 48, місто Шумськ (міський будинок культури)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 01 грудня 2021 року № 266 «Про приватизацію об’єкта комунального майна шляхом викупу».
  2. Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – нежитлового приміщення інфекційного відділення.
  3. Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – складських приміщень.
  4. Про затвердження Програми профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) хвороб на 2022-2024 роки.
  5. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Шумської міської ради на 2021-2023 роки.
  6. Про затвердження договору №7 про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів між сільським та міським бюджетами на 2021 рік.
  7. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2021 рік.
  8.  Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.
  9. Інші питання поточної діяльності міської ради.