Нагороження авторів проєктів-переможців Бюджету участі

Дата: 29.11.2021 17:00

Міський голова Вадим Боярський привітав учасників конкурсу "Бюджет участі" та вручив авторам проєктів-переможців сертифікати. «Перш за все, велика подяка всім за вашу активність, наполегливість і бажання спільно творити позитивні зміни у нашій громаді. Тепер розпочинається новий та найголовніший етап Бюджету участі – впровадження проєктів у співпраці з авторами за кошти міського бюджету».

Переможцями 2021 року стали 5 проєктів, вартість їх реалізації майже 500 000 грн:

І місце: «Зелений театр» та благоустрій території центру с. Бриків» (автор Каніщева Н.І.), 773 голоси.

ІІ місце: «Якщо спортом займатися, здоровим будеш залишатися», с. Васьківці, (автор Закружецька О.Я.), 738 голосів.

ІІІ місце: «Cучасне облаштування харчоблоку Рохманівської ЗОШ І-ІІ ст.» (автор Мурадіна О.П.), 703 голоси.

ІV місце: «Актова зала – місце естетичного виховання школярів», Шумська ЗОШ, (автор Дмитрук Н.І.), 701 голос.

V місце: «Ремонт спортзалу в Будинку культури с. Сураж» (автор Михальчук О.В.), 672 голоси.

Шумська міська рада вітає усіх переможців. Бажаємо, щоб результати втілення ваших ідей позитивно перевершили Ваші очікування.