16 днів проти насильства

Дата: 25.11.2021 15:49

25 листопада керівником відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Наталією Ставнійчук проведено зустріч з суб’єктами соціальної роботи (начальника служби у справах дітей – Світлани Бєлякової, заступник начальника сектору превенції відділення поліції №1 (м. Шумськ) Кременецького відділу поліції ГУНПУ в Тернопільській області, капітан поліції – Василя Соловко, начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради – Світлани Ковальчук, головного юриста відділу «Шумське бюро правової допомоги» Кременецького МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ірини Щепановської)  щодо Плану проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”, яка проходитиме з  25 листопада до 10 грудня.

Директор КУ ЦНСП – Світлана Скибіцька,  наголосила присутнім про план спільних дій для налагодження плідної співпраці у проведенні шістнадцятиденного періоду акції.