Вітання голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 13:49

Фото без опису   З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва міський голова Вадим Боярський провів святкову зустріч з працівниками закладів культури міста Шумськ. Щиросердно привітав присутніх із професійним святом та нагородив подяками та грамотами від міської ради. Зазначив, що своєю працею в тій чи іншій мірі усі несуть культуру до людських сердець, до кожної душі, а разом з тим, примножують велич нашої громади.

Побажав усім міцного здоров’я, терпіння, сил, мудрості! Щоб кожен день життя був світлим і сонячним та дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог.