Засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 26.10.2021 12:30

26 жовтня  відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови Вадима Боярського. Члени виконкому заслухали питання про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року, про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 року та  про стан правопорушень бездоглядності та інших негативних проявів серед неповнолітніх. Внесли зміни до інструкції з діловодства.
       Затвердили висновки органу опіки та піклування  про доцільність позбавлення батьківських прав та правила розміщення зовнішньої реклами.
       Погодили місце розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
       Надали дозвіл на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна.
      Затвердили режим роботи магазину-кафетерію в с. Рохманів. Присвоїли адрес на  житлові будинки з господарськими будівлями.
      Наприкінці засідання виконавчого комітету відбувся